Türkiye'nin Her Yerinden 444 3 869 Dünyanın Her Yerinden +90 850 650 11 11

info@rulomatik.com.tr

Rulomatik Nedir, Nasıl Çalışır ?

Üretim Tesisimiz Nerede'dir, Üretim Safhalarımız Nelerden Oluşur ve Teknolojiyi Nasıl Kullanırız ?

Rulomatik Otomatik Satış Makinesi sektörüne Bursa merkezli olarak adımını atmıştır. Dünya geneli otomatik satış makinesi sektörü sadece ABD’de yıllık 50 milyar USD ciro sağlayan vending makineleri, Türkiye’de 2004 yılında YTL’nin çıkması ve düşük enflasyon rakamları, istikrarlı piyasa şartlarının oluşması ile vending (otomatik satış makinesi) sektörü yüksek kazançları beraberinde getirmiştir.

Otomatik satış makinesi Patent Hakları firmamıza ait olan Rulomatik markamız 2015 yılının ikinci yarısından günümüze tek kullanımlık ürünleri tüketici ile buluşturan otomatik satış makinesi üretimi yapmaya başlamıştır, ayrıca tek kullanımlık ürünlerinin ham madde üretimini sağlayan yurt içi ve yurt dışı firmaları ile protokol yaparak tedarik sağlamaktadır.

Rulomatik; Patentli bir ürün olup madeni para veya jeton karşılığında rulo haline getirilmiş ürünleri tek tek veren otomatik satış makinesidir.

Rulomatik olarak; araç kurulama havlusu ürünlerini tüketici ile buluşturan otomatik satış makinesi üretimi ve rulo haline getirilmiş iç hazne ürünlerini satışını yetkili bayiliklerimizin üzerinden yapmaktayız. Tek satışımız yada adetli satışımız direk bulunmamaktadır.Rulomatik yetkili bayiliği üzerinden tedarik sağlanmaktadır.

Potansiyonel pazarın büyüklüğü; İlk olarak yurt içi piyasası hedeflenmektedir. Demografik analizleri tamamlanmış olan projemizin yurt içi piyasasında 18 bin ve üzeri akaryakıt istasyonu bulunması, araç sayısı 22 milyon âdeti aştığı ve her geçen gün sayıların arttığı kaçınılmazdır. İller Barındırdıkları araba yıkama istasyonları, akaryakıt istasyonları, sayıları analizi sonucu değerlendirilerek sınıflandırılmıştır. - Firmamız başarısı kanıtlanmış win&win satış stratejisini uygulamaktadır.

Bayi tarafından satışı/kiralanması yapılan RULOMATİK otomatik satış makinasını temin/tedarik eden hem otomatik satış makinesinden hem de otomatik satış makinesinin içerisinde bulunan üründen 365 gün 24 saat kazanç sağlamaktadır.

Türkiye ve Dünya'da bir ilk olan, Patentleri alınan otomatik satış makinemiz ve özel olarak üretilmiş ürünlerin dağılımı yurt içinde yetkili bayiliklerin yapılanması üzerinden yapılmaktadır.

Şu anda ilk ürünümüz olan araç kurulama havlusu makinası ve ürünü üzerine çalışmaktayız, ilerleyen zamanda diğer ürünleri ekleyeceğiz, AR-GE süreleri bütün ürünlerin tamamlanmış, satış makinesi yazılımları ve çevresel koşul testleri yapılmıştır. Finans durumu gereği öncelik olan ve pazarda önü köpüklü yıkama basınçlı su ile yıkama, köpükleme vb. makinaları ile açılmış olan RULOMATİK Araç kurulama havlusu üzerinden yapılmaktadır.

Örneğin; Araç Kurulama Havlusu; Benzinlik, akaryakıt istasyonlarında araba-taşıt ücretli/ücretsiz yıkama alanlarında arabalarını yıkadıktan sonra, araçlarını havlu, gazete, bez ile kurulayan araç sahiplerine şahit olmuşsunuzdur… Tüketici kullandığı havlu, bez kurulama işlemi sonrası tekrar kullanmak zorunda kaldığı için araçta bulundurularak ağır koku yapmaktadır. Tek kullanımlık mikro fiber bez tabanlı araç kurulama havlusu veren otomatik satış makinesi tüketicinin madeni paraya sahip olmasını sağlamaktadır.

Hedef kitlemiz yaş ortalaması 18 ile 65 yaş arası bireylerdir. Ürünlerimiz belli etnik ve ekonomik gruplarda ki insanlara bile çekici gelmektedir. Madeni para ile çalışan, karşılığında tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinemizi her çeşit gelir grubuna sahip kişiler kullanabilmektedir.

Bayilik Yapılanması İşleyişi;

Bayi adayının Başvurusu tarafımıza ulaştığında bölgesine bakan bayi temsilcisi tarafından iletişime geçilmekte, Uygun görülen Bayi adaylarına Firmamızın bayilik hususunda bayilik şartlarının, fiyatların, koşulların, bayi adayının bölge tahsisi ve korunması vb. içerdiği bilgilerin dokümantasyonu gönderilmektedir. Bayi adaylarının yetkili personelimiz ile mutabık kalınması sonrası şirketimize davet edilmektedir. Yapılan yetkili bayilik sözleşmesi ile bayi adayına bayi temsilciliği sertifikası verilmekte, Rulomatik ailesine katılmaktadır.