Türkiye'nin Her Yerinden 444 3 869 Dünyanın Her Yerinden +90 850 650 11 11

info@rulomatik.com.tr

Rulomatik Otomatik Satış Makineleri için Doğru Yeri Seçme Nasıl Yapılmalıdır?

Rulomatik Otomatik Satış Makineleri için Doğru Yeri Seçme Nasıl Yapılmalıdır?

Akıllıca seçilmiş bir benzinlik, oto yıkama, self-servis yıkama alanı yada umuma açık araç yıkama noktaları çok düşük işletme ve bakım maliyetleri ile çalışacak Rulomatik otomatik satış makineleri yaptığınız yatırımı en kısa süre geri kazanacaktır ve istikrarlı bir gelir oluşturacaktır..

Doğru yer seçimi için pek çok farklı metod kullanabileceğiniz gibi, profesyonel yardım almayı da deneyebilirsiniz. Doğru yer seçimi daha çok kazandıracağı gibi cihazların sık sık yer değiştirmesinin önüne geçecek ve karlılığınızı artıracaktır.

Rulomatik otomatik satış makinelerinin konumlandırılması yapılacak lokasyonu fiziksel olarak yerin gözle kontrol edilmesi çok önemlidir. Bu sayede 50 x 50 cm ölçülerinde Mikro fiber tabanlı araç / taşıt kurulama bezi veren otomatik satış makinesinin çevresindeki yıkanan araç sayısı anlaşılacağı gibi Rulomatik otomatik satış makinesinin görüne bilirliği de daha iyi bir şekilde belirlenmiş olunur. Birçok bayimiz Rulomatik otomatik satış makinelerini konuşlandırmadan önce araba ile yada yaya olarak çevreyi gezerek çevre konusunda daha ayrıntılı bir fikir edinmeye çalışmalarının yanı sıra Rulomatik Satış otomatlarını konumlandıracağı çevrede anket yaparak doğru noktayı tespit etmeye çalışırlar.