Türkiye'nin Her Yerinden 444 3 869 Dünyanın Her Yerinden +90 850 650 11 11

info@rulomatik.com.tr

Teknolojiyi nasıl kullanırız ?

Üretim Tesisimiz Nerede'dir, Üretim Safhalarımız Nelerden Oluşur ve Teknolojiyi Nasıl Kullanırız ?

Makinelerimiz ve Ürünlerimiz özel tasarıma sahip türkiye ve dünya çapında 8 adet patent almıştır. Müşterilerimizin Araçlarını akaryakıt istasyonlarında madeni para karşılığı köpüklü yıkama, basınçlı su ile durulama ve oto süpürge makinelerinin yanına konuşlandıracağı araba kurulama havlusu makinesi ile oto temizliğini tamamlamış bulunacaktır.

NOSAB içinde yer alan 2.200 m2’yi aşan üretim tesisimiz de otomatik satış makinesi, tek kullanımlık ürün işlenmesi, yazılım üretimi yapılıyor. 2015 yılında Yalın Üretim yaklaşımını benimseyerek; makine üretimimizi yeni teknolojilerle güçlendirilmiş üretim hatlarında gerçekleştirmeye başladık. Toyota’nın geliştirdiği Yalın Üretim yaklaşımı, israfları sistematik olarak yok etme temeline dayanır.

Rulomatik üretim hatlarında hücre sistemine geçerek, her bir hücrenin ürünün tamamını üreterek daha az israf etmesini sağladık. Yalın üretim yaklaşımında, müşterinin uğruna bedel ödemek istemediği her şey israf olarak görülür.

Bizim için yalın üretimin en önemli avantajı, yeryüzünün kısıtlı kaynaklarını kullanırken cimri davranan bir sistem olması. Üretim tesisimizde yalın üretim sistemine geçildiğinden beri verim artışı, üretim alanı kazanımı, çalışanların farklı işleri seri öğrenmesi ve sorun çözmeyi hızlandırma gibi faydalar sağlanmıştır Ayrıca, kalite standardını yükselterek iş kazası risklerini azalttık.

Mikro fiber tabanlı leke , tüy bırakmayan araba kurulama havlumuz tüketicin madeni para karşılığında sahip olması sağlanmaktadır. Üretimimiz Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde yer almaktadır , üretim safhalarında en son teknolojiyi kullanmaktayız. Üretimini yaptığımız makinelerimiz 2 yıl garanti altında olup 10 yıl süre ile yedek parça temin garantisi altındadır. Yurt içi pazarında anlaşmalı olduğumuz teknik servis ağımız buluyor.

2 yıl garanti altındaki mekanizma parçalarla ilgili, bu güne kadar hiç paslanma şikayeti almadık. Kalite standardındaki bu farkımız müşteri memnuniyetine dönüşüyor.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi bir alışverişin ötesinde, çalışma ortaklığı olarak gördüğümüzden, bu bağlamında onlara toplum, çevre ve çalışma şartlarını iyileştirmeleri ve israfı azaltmaları konusunda destek oluyoruz. Gerçek maliyetleri baştan sona iyileştirerek, tüketiciye olabildiğince kaliteli ürünü, mümkün olduğunca hesaplı sunmayı amaçlıyoruz. Üretimin bütününe yayılan etkin bir kalite sürecini yönetiyor ve gelen siparişlere kısa sürede geri dönüş yaparak bayi memnuniyetini sağlıyoruz.